INFORMACJE OGÓLNE

Właścicielem programu partnerskiego jest Przemysław Szczech, zwany dalej przytulnedrewno.pl z siedzibą w Boguchwale 36-040, Kalinowa 12, NIP: 517 003 83 69.

Program partnerski to opcja dla tych którzy potrafią promować produkty w programach partnerskich. Czyli blogerzy, vlogerzy, administratorzy stron, portali czy blogów. Udostępniami panel partnera, w którym partner widzi ilość klików, ilość zamówień oraz kwotę zarobionych prowizji. Płacimy 20% za sprzedaż.
 

NALICZANIE PROWIZJI

Prowizję (20%) dostajesz za klientów, którzy zrobili zakupy w naszym sklepie trafiając do niego bezpośrednio z Twojej strony. Pliki cookies utrzymywane są na 50 dni. Co oznacza, że jeśli ktoś wejdzie przez Twój link na nasz sklep i kupi produkty nawet w ciągu 50 dni, to TY zarabiasz 20% od wartości koszyka. 

Udostepniamy:
Nasz program partnerski przygotowany jest dla wyjątkowych i kreatywnych marketerów. Dlatego udostępniamy tylko link partnerski oraz kilka zdjęć bez loga, Można tworzyć przekierowania na docelowy produkt, jak i na stronę główną. Można kierować z linku, banerów, list adresowych, fanpages, reklam na facebooku etc. Pomysły należą do Was. Z naszej strony możemy zagwarantować etyczną współpracę.

WYPŁATY 

Jeśli jesteś firmą, za należną prowizję możesz nam wystawić fakturę/rachunek. Rozliczamy się raz na miesiąc, lub natychmiast, ale po 14 dniach od doręczenia wysyłki, Klient ma prawo zwrócić lampę.

Jeśli jesteś osobą fizyczną i nie masz możliwości wystawienia nam faktury, więc nie możesz brac udziału w naszym programie partnerskim. Nie wystawiamy umów zleceń, ani nie płacimy w gotówce prowizji. Wszelkie rozliczenia są prowadzone na bieżąco, więc stale znasz swój stan konta.  

JAK ZACZĄĆ ?

  1. Trzeba założyć konto w naszym programie partnerskim. W tym celu prosimy o kontakt na przytulnedrewno@gmail.com podając informację jak i gdzie chcesz promować nasz sklep.
  2. Po rejestracji, otrzymasz na maila login i hasło. Możesz się logować i od razu zacząć promocję. 

Zapraszamy!