Od: Przemek Szczęch – założyciel PrzytulneDrewno.pl 

Zapraszam sklepy internetowe i sprzedawców do współpracy na zasadach dropshipping. Oferuje proste i jasne zasady bez zbędnych umów i formalności. 

Jesteśmy młodą firmą w branży lamp z drewna, ale moje doświadczenie w sprzedaży, marketingu internetowym, biznesie trwa już 9 lat, dlatego mają Państwo 100% gwarancję, że nasza współpraca będzie w 100% profesjonalna i etyczna.

Dobrze wiemy, że jako przedsiębiorcy mamy tylko 24 godziny na dobę, wszystkiego nie jesteśmy w stanie sami zrobić. Budowanie dużych zasięgów kosztuje i zabiera czas, ruchu na stronę tak samo. Dlatego osobiście wolę oddać prowizję za sprzedaż naszych lamp osobom i marką który taki zasięg lub ruch już mają. 

Oto masze zasady współpracy:

 1. Lampy wysyłamy od 1 sztuki, elegancko i bezpiecznie zapakowaną z usługą „ostrożnie”
 2. W cenę każdej lampy wliczona jest przesyłka, aby państwo mogli się łatwiej zorganizować z wysyłkami.
 3. Czas realizacji zamówienia do wysyłki 5 dni roboczych
 4. Wysyłka 48 godzin przez envelo.pl i pocztę polską.
 5. Udostępniamy nasze zdjęcia, możemy udostępnić zdjęcia bez loga przytulnedrewno, aby nie kierować ruchu na nas, klient Wasz ma kupować przez Was. 
 6. Udostępniamy nasze opisy, można edytować. 
 7. Gwarancja 24 miesiące na podstawie fv. 

  Ceny i prowizje za sprzedaż:
  Lampa Przytulna – cena z wysyłką w hurcie 250 zł. 
  Lampa Inna – cena z wysyłką w hurcie 490 zł 
  Lampa Żyrafa – cena z wysyłką w hurcie 620 złPaństwo mogą sprzedawać za ile chcą.
  Sugerujmy ceny z naszej strony www.

  Przykład współpracy.1. Płatność z góry. 
  Państwo wystawiają nasze lampy u siebie na sklepach etc. Klient kupuję i opłaca z góry za lampę z przesyłka np. 620 zł za lampę INNA.

  Państwo składają u nas zamówienie na email: przytulnedrewno@gmail.com lub telefon 667 548 210 podając rodzaj lampy, dane do wysyłki klienta, telefon, email oraz wykonując przelew 490 zł na wskazany przez nas rachunek bankowy. My w ciągu 24 godzin od otrzymania przelewu wystawiamy dla Państwa FV na kwotę 490 zł , a także realizujemy zamówienie i bezpiecznie wysyłamy lampę pod wskazany adres w ciągu 5 dni roboczych. Państwo w momencie otrzymania od nas fv, wystawiają FV kupującemu i wysyłają ją do klientam Mailem. 

  W ciągu następnych 2 dni roboczych lampa jest u klienta. Państwo mogą dodać sobie 1-2 dni więcej czasu na realizację zamówienia na sklepie na sprawy formalne, przelewy między nami. etc.

   

  2. Płatności za pobraniem:
  Państwo wystawiają nasze lampy u siebie na sklepach etc. Klient kupuję i wybiera opcję płatności za pobraniem za lampę z przesyłka np. 397 zł za lampę INNA.

  Państwo składają u nas zamówienie na email: przytulnedrewno@gmail.com lub telefon 667 548 210 podając rodzaj lampy, dane do wysyłki klienta, telefon, email oraz wykonując przelew 320 zł na wskazany przez nas rachunek bankowy oraz podając numer konta bankowego na jaki ma wpłynąć przelew od kupującego przy płatności za pobraniem.

  My w ciągu 24 godzin od otrzymania przelewu wystawiamy dla Państwa FV na kwotę 320 zł , a także realizujemy zamówienie i bezpiecznie wysyłamy lampę pod wskazany adres w ciągu 5 dni roboczych. Państwo mając fv od nas, wystawiają fv klientowy i wysyłają mailem. W ciągu następnych 2 dni  lampa jest u klienta. Państwo zarobili 80 zł.

  Państwo mogą dodać sobie 1-2 dni więcej czasu na realizację zamówienia na sklepie na sprawy formalne, przelewy, etc.
  Cena ostateczna lam zależy od Państwa. Nasze ceny hurtowe podane są wyżej.

  W razie pytanie proszę telefon na: 667 548 210 Przemek  lub @ przytulnedrewno@gmail.com

  ****WAŻNE****
  Przed wystawianiem naszych lamp w Państwa sklepach prosimy o informację 
  na maila: przytulnedrewno@gmail.com lub telefon 667 548 210 abyśmy mogli Państwa wpisać na listę partnerów. Chcemy mieć bazę mailową partnerów, aby szybko informować o nowościach, zmianach, braku towaru etc… 

  Zapraszam do współpracy. 

  Przemek Szczęch 
  www.PrzytulneDrewno.pl 
  tel: 667 548 210 

 

 

.